Home

Teatr Krzesiwo ma zaszczyt poinformować, że 21 marca 2013 r. o godz. 19.00, z okazji dwudziestolecia swojej działalności, na scenie Teatru Staromiejskiego w Warszawie, odbyła się premiera sztuki pt. 40 cztery. Przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte przez licznie zgromadzoną publiczność. Sala Teatru Staromiejskiego pękała w szwach. Przybyło ponad 100 osób.

Po spektaklu rozległa się długa owacja będąca, nie tylko wyrazem aprobaty dla wspaniałej gry aktorskiej, ale także faktem, że w tym roku Krzesiwo obchodzi jubileusz dwudziestolecia swojego istnienia. W związku z tym obecni artyści i przyjaciele Teatru, zaprosili na spektakl byłych aktorów, którzy tłumnie przyjechali z całej Polski. Dalsze obchody uroczystości dwudziestolecia działalności odbywały się w pubie Retrospekcja, gdzie pierwszy raz od czasu powstania Teatru w jednym miejscu zgromadziło się kilka generacji „Krzesiwoholików”. Do tej pory młodsi artyści znali starszych jedynie z opowieści i anegdot. Wydarzenie to miało sentymentalny charakter. Poza licznymi rozmowami i wspomnieniami, podczas spotkania, wyświetlane były dawne spektakle: począwszy od Powrotu Szymona Kutyby, poprzez Czary, Wenę i Klio itd.

Niespodzianka udała się perfekcyjnie, Reżyser Teatru (p. Ryszard Polaszek) był absolutnie „zaskoczony, szczęśliwy i wzruszony ilością aktorów, którzy pamiętają o Krzesiwie”.

Poniżej prezentujemy zapis z tego wydarzenia.
Na końcu nagrania zamieszczone zostały nazwiska tych osób, z którymi – mimo ich obecności – nie udało się nam porozmawiać, a także tych, których brakowało.

A oto cały spektakl:


Zdjęcia ze spektaklu autorstwa Roberta Trzcińskiego:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s