Home

25 czerwca Teatr Krzesiwo wystąpi ze swoją najnowszą sztuką pt:”40 cztery”  w Wypiekach Kultury (Stolarska 2/4). Wstęp wolny. Gramy o godz. 19., natomiast Wypieki na szklaneczkę czegoś zimnego zapraszają już od 12.

Wypieki Kultury znajdują się w charakterystycznym budynku wybudowanym, jako piekarnia w końcu XIX wieku. Od tego czasu w niezmienionej formie pręży on swoje mury na rogu ulic Stolarskiej i Letniej, stając się w 2011 roku nowym kulturalnym miejscem na mapie Warszawy. Teatr Krzesiwo w tak klimatycznym miejscu chyba jeszcze nie wysępował! Nie można było sobie wyobrazić lepszej scenerii do zakończenia sezonu teatralnego 2012/13. Nie może Was tam zabraknąć!

A o czym jest sam spektakl?

Spektakl jest próbą ukazania złożonego obrazu Powstania Warszawskiego i głosem w dyskusji o jego sens. Akcja sztuki rozpoczyna się przed wojną. Sny o jednoczącej się Europie ustępują miejsca wojennym koszmarom, które wystawiają na próbę polsko-niemiecką przyjaźń. Gdy latem 1944 roku front wschodni zbliża się do Warszawy zaczyna się czas trudnych decyzji i codziennych dramatów, z którymi każdy musi się zmierzyć.

wypieku kultury
Jak dotrzeć do Wypieków Kultury?
https://maps.google.pl/maps?q=wypieki+kultry&hl=pl&ll=52.251871,21.042767&spn=0.066206,0.181789&oe=utf-8&client=firefox-a&hq=wypieki+kultry&hnear=Warszawa,+mazowieckie&t=m&z=13

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s